Wypiek pieczywa, produkty zbożowe, artykuły spożywcze

169180-2

Firma Młynapiek znajduje się w malowniczej miejscowości Gołubie, położonej na Kaszubach.

Zajmujemy się sprzedażą artykułów spożywczych (w tym żywności naturalnej z własnymi wypiekami i produktami zbożowymi), artykułów chemicznych, przemysłowych, papierniczych, zabawek, pamiątek oraz odzieży (w węższym zakresie). Od czerwca 2010 r. prowadzimy też punkt pocztowy.Firma początkowo istniała wyłącznie jako młyn, a naszą główną specjalnością była produkcja mąki. W 1995 roku powstała mała piekarnia i sklep, a dziś funkcjonujemy już jako sklep samoobsługowy. Dzięki własnemu młynowi oraz piekarni, realizujemy wypiek pieczywa, ciastek razowych i produktów zbożowych ze swojej pełnowartościowej mąki, opartych na przepisach dr Ewy Dąbrowskiej. W kolejnych latach bardzo szybko rozwijał się dział z naturalną, zdrową żywnością.

Jako sklep spożywczy przystąpiliśmy do sieci sklepów Delikatesy Centrum, przez co udało nam się zmodernizować sklep, podnieść poziom obsługi klienta, poszerzyć asortyment mięsa świeżego,garmażerki jak również asortyment spożywczy.
Od lat działa w sklepie program lojalnościowy PROFIT. Wprowadziliśmy kartę stałego klienta, która działa we wszystkich naszych sklepach.


169181-3Zapewniamy bogaty asortyment produktów, starając się zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. U nas każdy znajdzie nie tylko niezbędne artykuły spożywcze, ale także życzliwy i zawsze pomocny personel. Dbając o zadowolenie naszych Klientów, staramy się realizować indywidualne zlecenia z zakresu wypieku pieczywa i produktów zbożowych oraz niestandardowe zamówienia artykułów spożywczych oraz przemysłowych.SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU!Ponieważ od dnia 25 maja 2018 roku będzie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) - w związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych osobowych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Więcej o Polityce Prywatności czytaj TUTAJ.